Krb v modernej domácnosti

Milujete moderný minimalistický štýl ale radi by ste si užívali výhody domáceho krbu?  Žiadny problém. Štýlové krbové pece svojim dizajnom bezproblémovo zapadnú aj do hypermoderných domácností. Môžete si tak užívať ich čaro a zároveň zachovať strohé  a čisté línie. Moderné krbové pece môžete umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti a výsledok bude vždy dokonalý.

 

Doplnky

Ku krbu patria aj doplnky. Ak chceme dosiahnuť požadovaný výsledný vzhľad, vyberajte doplnky s ohľadom na celkový štýl miestnosti.  Zamerajte sa na detaily. Napríklad  krbové mriežky sú dostupné vo viacerých farebných aj materiálových prevedeniach. Tieto mriežky sú aj tvarovo veľmi rôznorodé. Niekedy sa oplatí všetky tieto možnosti prediskutovať s profesionálnym bytovým dizajnérom.

 

Stavba krbu

Stavbu krbu alebo jeho inštaláciu do miestnosti nechajte vždy na odborníkov. To isté platí aj o stavebných prácach v okolí krbu. Na všetko sú kladené zvýšené požiadavky na odolnosť voči tepelným výkyvom a vysokým teplotám. Napríklad odklady krbu musia byť zo špeciálneho materiálu a rovnako ich montáž musí byť vykonávaná s použitím vhodných lepidiel odolných voči prehrievaniu.