Skrine v spálni – všetko čo potrebujete vedieť

Možno ste sa nedávno sťahovali a dávate si otázku, kde uložiť všetko oblečenie a bielizeň. Všetci to poznáme – pri sťahovaní sa síce veci uložia do škatúľ a prenesú do nového bytu, ale potom im treba nájsť vhodné miesto. A na to treba myslieť čo najskôr.

Alebo ste si nedávno nakúpili viac nového oblečenia, ale už neviete, kde ho máte uložiť, lebo skrine sú plné. Hľadáte teda ďalšie miesto, prepĺňate skriňu, len aby sa tam zmestilo ešte viac. Prípadne máte malé deti, ktoré rýchlo rastú a teda toho oblečenia potrebujú akosi viac.

Pri týchto situáciách ide v podstate o ten istý problém – málo odkladacieho priestoru pre oblečenie. Toto oblečenie a bielizeň by mali byť uložené v skrini, v spálni, ale vy hľadáte miesto pre ne aj v skriniach v obývačke alebo v predsieni.

Riešením by mohlo byť riešenie od Mojaskrina.sk – vstavané skrine v spálni. Ide o to, že vstavané skrine využívajú celý dostupný priestor, teda od podlahy až po strop, od jednej strany steny po druhú stranu.

šatníková skrina fialová so zrkadlom

Aké konkrétne výhody teda prinášajú vstavané skrine v spálni?

  • viac priestoru pre odkladanie vecí – ide o to, že vstavaná skriňa je väčšia ako bežná skriňa. Vstavaná skriňa môže byť od jednej strany steny po druhú, od podlahy až po strop. Pri takejto skrini sa využijú aj kúty a ťažšie prístupné miesta. Vstavaná skriňa od Mojaskrina.sk môže byť v spálni napríklad na jednu celú stranu izby, prípadne ako špeciálne riešenie nad posteľou s čiastočne otvoreným priestorom nad čelom postele.

 

  • poriadok vo veciach – pri vstavanej skrini máte k dispozícii pomerne veľa rôznych poličiek na odkladanie vecí. Na rôzne druhy oblečenia sa dá zvoliť rôzna výška a šírka poličiek. A teda môžu mať svoje miesto pulóvre, košele, nohavice, tričká a bielizeň. Vstavané skrine sa robia až do výšky stropu a teda v hornej časti môžete mať mimosezónne veci. K nim možno bude treba stolček, ale určite ich nebudete vyberať príliš často.

 

  • štýlový a funkčný doplnok – vstavané skrine v spálni sú nielen štýlovým, ale aj funkčným doplnkom. Na posuvných dverách môže byť kvalitný dekor so vzorom z okresných drevín, fototapeta alebo farebné a lakované sklá. Okrem toho, na posuvných dverách môže byť aj veľké zrkadlo, čo dámy určite ocenia.

 

  • zladenie s ostatným nábytkom – vstavané skrine v spálni môžu byť zladené s ostatným nábytkom. Či si kupujete nábytok do spálne postupne alebo naraz, zladenie farieb a materiálov dodá spálni tú správnu náladu. Ideálne je mať všetky druhy nábytku od jedného výrobcu a v rovnakom štýle a farebnom zladení. Ak to nie je možné a vstavanú skriňu iba dokupujete, dá sa v nábytkovom štúdiu zladiť farby a materiály podľa toho, aký máte súčasný nábytok.

 

Zhrnutie článku:

Vstavané skrine v spálni od Mojaskrina.sk sa stávajú stále častejším a viac žiadaným nábytkom. Pomáhajú efektívne využívať konkrétny priestor, prinášajú rôzne možnosti uskladnenia oblečenia a bielizne a sú aj štýlovým a funkčným doplnkom v spálni.