Závesné skrinky využijú priestor

Ak máte v kúpeľni alebo aj kuchyni úzky priestor, ktorý by ste radi využili je vhodné na voľné miesto zavesiť skrinku. Výšku jej zavesenia si určujete sami, tak aby to bolo pre Vás praktické pri manipulovaní s vecami, ktoré v nej máte odložené. Závesné skrinky sú obľúbené aj v dielňach alebo pracovni, pretože si do nich môžeme uložiť veci, ktoré by mohli ohroziť zdravie detí.

 

závesná skrinka s dvierkami

 

V kúpeľni je závesná skrinka veľmi praktickým prvkom nábytku, pretože v priestore pod ňou sa ľahko udržuje čistota a priestor opticky pôsobí väčšie.  Taktiež závesné skrinky v kúpeľni môžeme využiť na uskladnenie kozmetiky, ktorá by mohla menšie deti lákať farbou a vôňou. Samozrejme uzamykateľné skrinky sú mimoriadne vhodné na uskladnenie čistiacich prostriedkov, ktoré obsahujú nebezpečné chemikálie.

 

V kuchyni si môže do závesných skriniek umiestniť vaše obľúbené kuchárskeho knihy alebo rôzne koreniny a dochucovadlá, ktoré majú rozličný tvar obalov, a na poličke by na Vás mohli tieto elementy pôsobiť rušivo.

 

V obývacej izbe sú závesné skrinky s obľubou využívané na uskladnenie kníh, časopisov alebo spomienkových predmetov z dovoleniek, ktoré chceme mať vystavené, ale zároveň nechceme na nich stále utierať prach. Vtedy môžeme siahnuť po modeloch, ktoré majú priesvitné sklenené skrinky. Vtedy naše obľúbené doplnky skrášľujú priestor, a zároveň sú ochránené pred prachom a nečistotami.

 

Lacné skrine

Ak máte pocit, že už neviete kam so sezónnym oblečením a zaberá Vám zbytočne priestor v skriniach je vynikajúcou voľbou kúpa novej skrine. Ak nechcete vynakladať veľké finančné čiastky na kúpu vstavaných skríň, môžete siahnuť po lacnejšej variante. Lacné skrine sa dajú kúpiť od šesťdesiat eur a výborne plnia svoju funkciu.

 

šatníková skrina fialová so zrkadlom

 

Môžete si zadovážiť skrine s hladkým farebným povrchom alebo skrine s imitáciou dreva. Šatníkové skrine, ktoré chcete umiestniť do spálne môžete zakúpiť aj so vstavaným zrkadlom. Zrkadlo opticky zväčšuje priestor a môžete v ňom po oblečení skontrolovať svoj vzhľad. Skrine sú zväčša vybavené šatníkovou tyčou kam si môžete zavesiť veci na vešiakoch, rôznymi typmi políc alebo košíkmi na bielizeň. V ponuke sú aj skrine, ktoré majú vyššie police zo skla, a vy bez námahy vidíte, čo máte na najvyšších policiach uložené. Do spodných širokých zásuviek skrine si môžete uložiť posteľnú bielizeň a podobne. Ak sa neviete rozhodnúť akú skriňu vybrať navštívte stránku www.mt-nabytok.sk a nechajte sa inšpirovať.