Zrubový obklad

Ak túžite po zrube ale vlastníte len malý murovaný domček, nezúfajte. Práve pre vás tu máme ideálne riešenie, ako získať váš vytúžený zrub bež veľkých stavebných zásahov, bez rozsiahlych finančných investícií. Spôsobom, akým toho dosiahnuť je zrubový obklad. Ten sa  montuje na akýkoľvek typ povrchu domu. Je univerzálny a vhodný do všetkých podmienok. Povrchovou  úpravou je možné prispôsobiť jeho vzhľad. Životnosť je na veľmi vysokej úrovni a cena je pritom veľmi prijateľná.  Zrubový obklad sa dodáva v prevedení perodrážka, čo označuje jeho vzhľad. Po celej dĺžke jednej hrany je drážka a na opačnej výstupok (pero).

 

Interiér

Aby ste dosiahli požadovaného efektu, je nutné prispôsobiť aj vzhľad interiéru.  Do interiéru sa ako vhodný drevený obklad javí  tatranský profil.  Ten je obdobnou verziou zrubového obkladu bez oblúkového prevedenia. Rovnako je dostupný v prevedení perodrážka. Pre potreby interiéru nie je potrebné tento drevený obklad povrchovo upravovať.  Vysušené smrekové drevo si zachová svoje vlastnosti pod dlhé roky bezo zmeny.

 

Nábytok z masívu

Aká by to bola drevenica bez nábytku z masívu. Nábytku z drevotriesky sa v každom prípade pri tomto type interiéru vyhnite.  Drevené postele,  komody a skrine vám budú slúžiť po dlhé roky. Investícia sa vám mnohonásobne vráti. Spokojnosť je zaručená.

Prezrieť kategóriu: Tatranský profil